ایرلاین ایر آسیا

مشخصات

کشورکشور مالزی
تلفن
وب سایت http://www.airasia.com/
توضيحات

1.1: چگونه شروع شد؟

 از دو هواپیمای قدیمی و یک USD11mil با 40 میلیون بدهی، به بهترین خطوط هوایی ارزان قیمت تبدیل شد.

در سال 2001 هواپیمایی ایر آسیا ، با خرید دو هواپیمای قدیمی در مالزی شروع به کار کرد. سپس ساخت هواپیمای ایرآسیا را از DRB-Hicomصاحب مالزیایی آن، با زیر قرض رفتن مبلغی به ارزش 40میلیون گرفتیم.

ایرآسیا، پس از 11 سپتامبر ساخته شد و در بستر بحران مالی جهانی، با برخی از آشفته ترین زمان ها در صنعت هواپیمایی مواجه شد. موفقیت های امروزمان، به ما کمک می کند تا قدرت نوآوری بزرگ، شور و اشتیاق، کار تیمی، و ایده های خوب برای اجرا، را تصدیق نماییم.

1.2: ایر آسیا چگونه موفق شد ؟

الف) کرایه های کم

1.تعهد به کرایه ی کم قیمت

تعهد ایرآسیا به کرایه های کم، در وعده ی آن به این جمله نهفته است که : « اکنون، همه می توانند پرواز کنند. » خدمات ایرآسیا مشتریانی را هدف قرار می دهد که می توانند با پرداخت کرایه ای اندک، بدون تشریفات از خدمات کامل خطوط هوایی بهره مند شوند.

گردش 25 دقیقه ای

زمان کمتری روی زمین بودن و و زمان بیشتری در هواپیما بودن، به معنی آن است که ما بیشترین بخش از هر پروازمان را با استفاده از هواپیما های مرتفع، هزینه های پایین و هواپیماهای بهتر و کارکنان بهره ورتر انجام می دهیم.

ب) مدل حامل هزینه ی کم

اتوماسیون خود

هرچه بیشتر خودتان پرداختها را انجام دهید، هزینه های کار عملی ایرآُیا بیشتر ذخیره می شود. ین به معنای کاهش کرایه ها برای شما است. 

بدون تشریفات

تنها برای آنچه که احتیاج دارید، پول بپردازید. اگر ابزار آسایش بیشتری در طول سغرتان نیاز دارید، آن را اضافه کنید. این کار به راحتی گفتن 1، 2، 3 است.

نوآوری های صرفه جویانه

در راستای اینکه به طور مداوم، به دنبال آخرین نوآوری ها در ذخیره ی پول هستیم، ایر آسیا اولین هواپیمایی ای هستیم که از هواپیمای ایرباس A320 جدید که در آن «رئوس بال شارکلت  »، جهت ارائه مصرف سوخت بهتر، و همچنین کاستن از کشیدن باد، کار گذاشته شده است، استفاده کرد.

ارزش بالا، کیفیت شگفت انگیز

 نخست، امنیت: فلسفه ی بهینه سازی هزینه های ایرآسیا، به هیچ عنوان در مورد امنیت به کار نمی رود. ناوگان هواپیمای ایرباس ، به طور کامل با وضعیت بین المللی امنیت هواپیمایی تطابق دارد. و به وسیله ی دپارتمان مشهور بین المللی مالزیایی هواپیمایی غیر نظامی گردانده می شود.  به واسطه ی هواپیما، تعمیر و نگهداری آن در سطح بین المللی مشهوریم و سرمایه گذاری قابل توجهی را برای حصول اطمینان از ایمنی هواپیما هایمان انجام می دهد.

ایر آسیا نمره ی صفر را به خاطر اعمال ناایمن، پذیرفته است و تلاش می کند تا از طریق آموزش مناسب، تمرین های کار، مدیریت خطر، و پایبندی به مقررات ایمنی در همه ی زمان ها، نمره ی حوادث را به صفر برسانیم.

از طریق ایرآسیا، نگاهی به دنیای سفر کم هزینه بیندازید

1.3: چگونه و به کجا پرواز می کنیم؟

مفهوم کسب و کار بدون تشریفات منحصر به فرد ایرآسیا، نو آوری ای است که کسب و کار خطوط هوایی را برای همیشه تغییر داده است. ایرآسیا  گسترده ترین شبکه و بیشترین فراوانی را به سوی مقصد در سراسر این منطقه دارد. از یک مسیر بین کوالالامپور و لنکاوی همراه با دو هواپیما و 250 پرسنل در سال 2002، به 88 مقصد و حمل 220 میلیون مسافر دست یافته است  و حتی با سرعت بیشتر، جهان را می پیماییم.

با مسیرهای منحصر به فرد بسیار ایرآسیا، شما را به سوی مکان هایی می بریم که تجربیات جدید و منحصر به فردی را به شما خواهد داد که دیگران نمی توانند آن را به شما عرضه کنند.

نقشه ی آخرین مسیرهای ما را ببینید.

الف) کدهای پرواز: آنها چه چیزهایی هستند و چه کسی آنها را تهیه می کند؟ تنها نگاهی به جدول زیر بیندازید:

       

  ب) نام تجاری جدید ایرباس:

ایر آسیا یک ناوگان هواپیمای ایرباس A320 را به کار گرفته است ، و نماینده ی یکی از امن ترین، قابل اطمینان ترین و پیشرفته ترین هواپیماهای مسافربری از نظر تکنولوژی می باشد. ناوگان ایر آسیا ، با میانگین 3 الی 5 سال، یکی از جوان ترین ناوگان ها در این منطقه است. در حال حاضر، بیشتر از 150 ایرباس A320  مشغول خدمت رسانی هستند و 200 دستور دیگر برای A320neo صادر شده است.

هواپیمایی ایرآسیا، سطله ی خود را در آسیا با ثبت 475 بدنه ی باریک، بر اساس سفارش با ایرباس، نشان داد.

 

ث)انواع هواپیما: A320  ایر آسیا می تواند 180 مسافر را جابجا کند ( پرواز های ایر آسیا زیر 4 ساعت طول می کشد) و 377 مسافر در A330 می توانند جابجا شوند (پرواز ایر آسیا ی ایکس بالای 4 ساعت طول می کشد) که روزانه بسیاری از مسافران را در سرتاسر دنیا به حرکت در می آورد و یکی از بهترین روش ها برای تور مالزی می باشد.

 

 
ما را محبوب کنید