تور ارمنستان

تور ارمنستان یکی از پرطرفدارترین تورهای خارجی کشور ارمنستان است که هر ساله میلیون ها نفر از این کشور به صورت زمینی و هوایی بازدید می کنند.دلیل اصلی این حجم بالای مسافر که هر ساله توسط  تور ارمنستان از کشور ارمنستان بازدید می کنند پیوندهای عمیق فرهنگی و هنری و همچنین مردم بسیار مهمان دوست و جاذبه ها و مناطق طبیعی و بکر این کشور است . 

این کشور سرسبز و زیبا در منطقه قفقاز جنوبی در همسایگی ایران ، آذربایجان و گرجستان قرار دارد.پایتخت کشور ارمنستان شهر ایروان است که تقریبا یک سوم جمعیت کل کشور و حدود 70% جاذبه های گردشگری ارمنستان را در خود جای داده است ، از شهر های دیگر مهم آن میتوان به شهر های گیومری و اچمیادزین اشاره کرد.

بهترین زمان برای شرکت در تور ارمنستان و بازدید از جاذبه های فرهنگی و هنری و مناطق زیبای کشور ارمنستان فصل بهار و تابستان می باشد که دمای هوا بسیار مناسب برای گردش و لذت بردن از این کشور تاریخی می باشد و شایان ذکر است که در دیگر فصول نیز به علت جشن ها و کنسرت ها و مراسم هایی که بر گذار می شود دیدن این کشور زیبا خالی از لطف نیست . توصیه ما این است که در هنگام شرکت در تورهای ارمنستان اطلاعات مورد نظر خود را از لیدر بگیرید تا به درک بهتری از این جاذبه های تاریخی بی بدیل برسید. در ضمن پیشنهاد ما تهیه نقشه ارمنستان است که توسط آن بتوانید برای سفرهای درون شهری و برون شهری خود برنامه ریزی کنید و چیزی را از قلم نندازید.

بهترین زمان برای سفر به تور ارمنستان بهار 95 از 15 اردیبهشت می باشد و تا انتهای خرداد ادامه دارد از این رو پیشنهاد می کنیم که تور ارمنستان را در این بازه ی زمانی از دست ندهید و حتماً به ارمنستان سفر نمایید.

کاربر گرامی در صورتی که شما هرگونه اشتباه و تفاوت در قیمت و یا خدمات مشاهده کردید از طریق فرم تماس با ما و یا بخش نظرات ما را در جریان قرار دهید.

 توراز شهربه شهرمدت اقامتاز قیمتبیشتر
ما را محبوب کنید