تور ترکیه

کشور ترکیه هر ساله میزبان مسافران بسیاری از ایران و کشورهای مختلف است که می توان از مهمترین عوامل آن به تنوع  تور ترکیه در کشورهای همسایه و پیشرفت در کیفیت هتل های ترکیه اشاره کرد . در سال 2008 حدود 26 میلیون توریست به این ترکیه سفر کردند البته در بخش توریست کشور ترکیه در بسیاری از جنبه ها به پیشرفت نیاز دارد و بسیاری از پتانسیل های آن شکوفا نشده اند.

ترکیه به طور کلی دارای آب و هوای معتدل و مرطوب است ، در ناحیه کوهستانی شمال ترکیه باران بسیار و به طور منظم می بارد. غرب ترکیه آب و هوایی معتدل، تابستانی گرم و زمستانهای بارانی دارد. جنوب ترکیه گرم ترین درجه حرارت را دارد. سواحل جنوبی ترکیه تحت تأثیر دریای مدیترانه، تابستان گرم و زمستان معتدل دارد. آب و هوای آناتولی مرکزی سخت و متغیر، فصل بهار آن مرطوب ودر تابستان روزها بسیار گرم و شب ها خنک است . بطور کلی اگرقصد سفر دارید بهترین زمان تور ترکیه  فصل بهار و فصل پاییز است البته باید ذکر کرد در این دو فصل و به خصوص پاییز قیمت ها بالا و اکثر مکان های توریستی و به خصوص پلاژ ها بسیار شلوغ میباشند.

کشور ترکیه دارای تاریخ بسیار کهن و غنی است و پادشاهان زیادی بر این سرزمین حکومت کرده اند که همین موجب تنوع بالا در فرهنگ و هنر ترکیه شده است از این جهت تمامی شهر های ترکیه دارای تعداد زیادی جاذبه تاریخی و فرهنگی هستند. البته باید گفت که مسافران فقط جهت بازدید از جاذبه های تاریخی به این کشور سر نمیزنند و فستیوال ها ومراکز بزرگ خرید ، غذاهای متنوع و خوشمزه ، نمایشگاه ها و کنسرت های بین المللی و مراکز تفریحی خود بهانه ای برای سفری هیجان انگیز فراهم میکنند.

 توراز شهربه شهرمدت اقامتاز قیمتبیشتر
ما را محبوب کنید