تور مالزی

مالزی هر ساله میزبان مسافرانی است که از ایران و کشورهای مختلف توسط تور مالزی به آن مسافرت می کنند و در هتل های مالزی اقامت می کنند. کشور مالزی حدود 329،847 كيلومتر مربع در جنوب شرقی آسيا واقع شده و از لحاظ جغرافيائی از دو قسمت کاملاً جدا تشکيل شده است

 کشور مالزی فقط دارای فصل تابستان می باشد و میانگین دمای این کشور بین ٢١+ تا ٣٢+ درجه سانتیگراد میباشد.متوسط دمای هوای کوالالامپور نیز در طول سال ٢٧+ درجه سانتیگراد است.

کشور مالزی دارای جاذبه های بی نظیری می باشد ، از این رو تورهای مالزی معمولاً در تمامی فصول سال برگزار می شوند . از جمله ی این تورها می توان به تور نوروز ، تور تابستان و ... مالزی نام برد. بسیاری از مسافرانی که از تورهای مالزی استفاده می کنند بر این باور هستند که که مالزی برای سفرهای خانوادگی مناسب می باشد.

تورهای مالزی با توجه به موقعیت جغرافیایی کشور مالزی معمولاً در تمامی طول سال برگزار می شوند اما در صورتی که بخواهیم از بعد آماری این موضوع را بررسی کنیم ، تور مالزی نوروز و تور مالزی تابستان از بقیه تورهای مالزی طرفداران بیشتری دارد. این موضوع سبب نشده است که در دیگر بازه های سال تور های مالزی کم طرف دار شوند. مالزی قطب گردشگری جنوب شرق آسیا می باشد و طرفداران زیادی در بین ایرانیان دارد.

در بعضی از فصول کم رفت و آمد مالزی که هوای مالزی به علت شرجی و گرم بودن مسافران کمتری را به سمت خود جذب می کند آژانس های مسافرتی با ارائه تور لحظه آخری مالزی با دادن آفرهایی بی نظیر سبب رونق به این فصول می شوند. با ثبت نام در بخش خبرنامه وب سایت می توانید از این آفرهای بی نظیر که معمولاً بسیار سریع پر می شوند مطلع شوید.

درباره تور مالزی

به طور معمول تور مالزی در هتل های 3 و 4 و 5 ستاره ارائه می شود و با توجه به فاصله این کشور با ایران تنها راهی که به صورت معمول برای ارفتن به این کشور وجود دارد راه هوایی می باشد و مسافران ایرانی تور مالزی با پروازهای ایران ایر ، ماهان و یا پرواز های خارجی همچون پرواز قطری ، عمان ایر ، هواپیمایی امارات و ... به این سرزمین پا می گذارند.

در زیر لیست تورهای مالزی را مشاهده می کنید ، تورهای مالزی به 2 دسته تقسیم می شوند ، تورمالزی عادی و تور لحظه آخری مالزی از این رو به مشخصات ارائه شده در کنار تورها دقت کنید و در صورتی که توری با مشخصاتش همخوانی نداشت در قسمت نظرات برای ما ارسال کیند.

 توراز شهربه شهرمدت اقامتاز قیمتبیشتر
ما را محبوب کنید