شهرهای میانمار

درباره میانمار

با جنگل های انبوه و مسیر پیاده روی زیبا و فرهنگ غنی و استراحتگاه ساحلی بسیار وسیع میانمار بعنوان برمه قبلا شناخته می شد قطعا گوشه ای جذاب از اسیا می باشد . پیشنهاد ما سفر به کشور میانمار توسط تور میانمار می باشد.

صدها معبد باشکوه در این کشور اشکار است می توانید براحتی با اسب یا دوچرخه این کشور را زیرپا بگذارید می توانید از یک قایق برای دیدار از بازارهای محلی استفاده نمایید مردم کمتر از وسایل نقلیه استفاده می کنند و از وسایل عمومی استفاده می نمایند .سفرهایی که می توانید با قایق از طریق رودخانه انجام دهید و به شهرهای جنوب شرقی این کشور که دارای جاذبه های فرهنگی زیادی می باشد بروید

مساحت این کشور 676 هزار کیلومتر مربع می باشد که دارای 55 میلیون نفر جمعیت است پایتخت این کشور نایپئی تاو بوده و نوع حکومت آن جمهوری می باشد .

دین مردم این کشور بودایی بوده و هندو مسلمان و مسیحی نیز در این کشور یافت می شود بسیاری از بودایی ها حیوان پرست می باشند.

زمان مردم میانمار میانماری می باشد انگلیسی نیز در سطح وسیعی در این کشور صحبت می شود .

میانمار دارای اب و هوای بارانی می باشد و دارای 3 فصل است و از فوریه تا می هوا گرم می باشد از می تا اکتبر نیز هوا بارانی است بنابراین بهترین زمان برای مشاهده این کشور از نوامبر تا فوریه می باشد

برمه از شمال شرقی با چین، از شرق با لائوس، از جنوب شرقی با تایلند، از غرب با بنگلادش و از شمال غربی با هند مرز مشترک دارد و از جنوب غربی با خلیج بنگال و از جنوب با دریای آندامان محدود میشود.

یک سوم مرز خارجی برمه را مرز آبی تشکیل میدهد.

برمه دومین کشور آسیای جنوب شرقی از نظر گستردگی جغرافیاییست.

برمه با مساحت ۶۷۸۵۰۰ کیلومتر مربع دومین کشور بزرگ آسیای جنوب شرقی است.

این کشور ۱۹۰۰ کیلومتر مرز آبی دارد.

سه رشته کوه اصلی در برمه وجود دارد که هر سه از شمال (هیمالیا) به جنوب کشیده شدهاند

واحد پول این کشور کیات می باشد که هر 1026 تای آن برابر با یک دلار امریکا می باشد.

 

ما را محبوب کنید