شهرهای ژاپن

درباره ژاپن

ژاپن کشوری با زیبایی های ذاتی و طبیعی می باشد از جشنواره برف های شمالی تا آفتاب زیبای هوکایدو و سواحل زیبا و جزایر اوکیناوا تماما زیبایی محسور کننده ای را در بر دارند. هنر اصیل ژاپن تلفیقی  از نو و کهنه می باشد قدرت اقتصادی با سنت دیرینه این کشور را کشوری متحد و قدرتمند ساخته است.

پایتخت این کشور توکیو می باشد و از لحاظ جمعیتی ژاپن دارای جمعیت زیادی نسبت به وسعت آن که برابر با 127 میلیون نفر است و مساحت این کشور 378 هزار کیلومتر مربع می باشد . پول رایج ژاپن ین می باشد هر 117.76 ین برابر با یک دلار آمریکا می باشد . هتل ها در این کشور تلفیقی از هنر ژاپنی وغربی می باشند و می توانید انواع هتل ها را در این کشور پیدا نمایید .

دین مردم ژاپن :

دین و مذهب مردمان ژاپن شینتویسم و بودایی می باشد و اکثر مردم این کشور دین و آیین خاصی را پیروی نمی نمایند  و قسمتی از این کشور نیز مسیحی است .

زبان مردم ژاپن :

زبان اصلی کشور ژاپن ژاپنی بوده و در توکیو عده ای از جمعیت به زبان انگلیسی صحبت می نمایند.

آب و هوای ژاپن :

بجز دو قسمت هوکایدو و اوکیناوا هوا در ژاپن به چهار دسته زیر دسته بندی می شود که از جمله آن می توان به زمستان ها که سرد و آفتابی در جنوب و سرد و آفتابی در توکیو و بسیار سرد در اطراف هوکایدو می باشد و چهارماه از سال پوشیده از برف است .

تابستان بین June و سپتامبر خشکی و گرما و هوای بارانی نقاط مختلف را در بر می گیرد و بهار و پاییز مناظر بسیار زیبای شکوفه های شاتوت و گیلاس مناظر بی نظیری را در این کشور نمایش خواهد داد و بهترین فصل سفر به کشور آفتاب بهار می باشد که تور ژاپن را در این فصل به مسافران عزیز توصیه می کنیم .

جغرافیای ژاپن :

ژاپن از لحاظ جغرافیایی کاملا در شرقی ترین نقطه اسیا واقع شده و از خشکی 160 کیلومتر فاصله دارد و به چهار جزیره اصلی هونشو، هوکایدو، کیوشو و شیوکو تقسیم شده است . بیش از 70 درصد کشور از تپه و کوه ها تشکیل شده و تعداد زمین لرزه ها در سال بسیار زیاد می باشد .

بهداشت در ژاپن :

یکی از مواردی که در مهاجرت به این کشور بسیار مهم می باشد توصیه می گردد کودکان را نزدیک شهرهای توکیو و هیروشیما نبرید  و در هنگام مسافرت به این شهرها از آب و غذای خاصی استفاده نمایید این بدلیل اثرات بجای مانده رادیواکتیویته بعد از حادثه هیروشیما در این کشور می باشد .

از لحاظ سطح بهداشت ژاپن در وضعیت بسیار قابل قبولی در بین کشورهای آسیایی بسر می برد و دارای بیماری اپیدمیک نمی باشد .

 

ما را محبوب کنید