شهرهای کره جنوبی

درباره کره جنوبی

تعداد زیبای پارک طبیعی زیبا و سواحل بسیار دراز و جزایر در جنوبی و قله های کوه کره جنوبی را بسیار متنوع و زیبا ساخته است ، سنت دیرینه این کشوردر مقابل فن آوری و آسمان خراش ها واقع شده است مهم نیست که چقدر از اداب ورسوم مردم این کشور می دانید اگر شما در این کشور وارد شوید همه با لبخند دوستانه و نگرش صادقانه و احترام و اغوش باز از شما استقبال خواهند نمود .

منطقه غیر نظامی بین مرز کره شمالی و جنوبی محلی ترس اور می باشد تنش هایی که این دو کشور بر سر این مناطق داشته اند همانند فیلم های هالیوودی بسیار پر هیجان بوده و جالب است که مرز بین این دو کشور هیچ سیم خارداری ندارد .

مساحت این کشور 99 هزار کیلومتر مربع می باشد و دارای جمعیت 49 میلیون نفری است . پایتخت این کشور سئول می باشد و نوع حکومت در این کشور از نوع جمهوری از تاریخ 1945 می باشد . واحد پول کره جنوبی وون می باشد که هر 1084 تای آن برابر با یک دلار آمریکا است .

مذهب کره جنوبی :

دین مردم کره جنوبی مسیحی در حد 30 درصد از این جمعیت و بودایی 22 درصد و 46 درصد از مردم دارای دین نمی باشند

زبان کره جنوبی :

زبان مردم این کشور کره ای می باشد اما در سطح وسیعی مردم این کشور بزبان انگلیسی صحبت می نمایند.

آب و هوای کره جنوبی :

آب و هوای معتدل چهار فصل هر فصلی را زمان خوبی برای بازدید از این کشور می سازد البته تا زمانیکه لباس مناسب بپوشید بین ژوئیه و اوت هوا گرم می باشد ، دسامبر تا فوریه هوا سرد می باشد در پاییز نیز طوفان و باد های تند و سیل نیز ممکن است جریان یابد . از این رو می توان سفر به کره جنوبی را در 4 فصل سال توسط تور کره جنوبی به شما توصیه کنیم.

جغرافیای کره جنوبی :

کره جنوبی در همسایگی کشور کره شمالی در شمال واقع شدهاست. کره جنوبی کشوری نیمه کوهستانی بوده و ارتفاعات آن عمدتاً در نواحی مرکزی و شمال شرقی واقع شدهاند (از جمله کوهای تیسماک). جلگهها در آن وسعت فراوانی داشته و مهمترین رودهای آن عبارتاند از: سومجینوکوم هان پوکهان و ناکتونگ. دارای جزیرههای فراوانی بوده و جنگلها در آن وسعت زیادی دارند. آب و هوای آن گرم و مرطوب و پرباران است.

 

ما را محبوب کنید