شهر ساحل موئی نه

موقعیت" "هام تین وارد"، "فان تیت سیتی"، استان "بین توآن"، در فاصله  220 کیلومتری "هوشی مین سیتی".

مشخصات: علاوه بر این که یک دهکده ماهیگیری است، به عنوان یکی از جاذبه های توریستی استان "بین توآن" نیز شناخته می شود.

از "هوشی مین سیتی" و از طریق بزرگراه 1A ،  198km با "فان تیت سیتی" فاصله است. و بعد از آن از طریق جاده 706  ، بعد از 22km توریست ها می توانند به ساحل "موئی نه" برسند.

سال هاست که "موئی نه" لقب هاوایی ویتنام و نگین تور ویتنام را دارد. از خصوصیت های این ساحل می توان به سواحل شنی بیکران در رنگ های قرمز، زرد و سفید و به طول کیلومترها، جاده هایی که سایه های درختان نارگیل آنها را پوشانده است، ردیف های درختان خرما و صخره هایی که موج های خروشان با آنها برخورد می کنند.ساحل کم عمق و شیبدار است. آب دریا تمیز و آبی است. و به ندرت پیش می آید که خورشید پشت ابرها پنهان شود. یکی از مناظر زیبای "موئی نه"، شن های روان طلایی رنگ ساحل هستند. تماشای این منظره هنگام طلوع آفتاب لذت بخش تر است. هیچ عکاسی این منظره را از دست نخواهد داد.

در اطراف "موئی نه" مکان هایی با مناظر طبیعی زیبایی وجود دارند از جمله این مناطق می توان به "سوئی تین" اشاره کرد. این منطقه دارای دره های ژرف و قرمز رنگی  است که آب های روان از آنها عبور می کنند و مملو از صدای زیبای پرندگان است. برای بازدید از این مکان های زیبا و دیدنی تور ویتنام نوروز 96 را از دست ندهید .

ما را محبوب کنید