شهر فوکوآک

منطقه   "فوکوآک" بزرگترین مجمع الجزایر در ویتنام است که در استان "کین جیانگ" واقع شده است. مرکز این جزیره شهرستان "دونگ دنگ" است که 120km با شهر "راچ جیا" و 45km با شهرستان " ها تین" فاصله دارد. این جزیره از مراکز مهم تور ویتنام محسوب میشود .

 "فوکوآک " لنگرگاه هایی از قبیل " ان توئ"  و "هون توم" دارد که کشتی ها می توانند در آنها لنگر بیندازند و به مبادله و جابجایی محموله هایشان بپردازند. این جزیره به دلیل چاشنی ماهی  خوشمزه و با کیفیتش نیز معروف است. این چاشنی طعم و بوی خیلی خوبی دارد به این دلیل که برای درست کردن آن از ماهی کولی با مقدار زیادی پروتئین استفاده می شود. به علاوه دریای جزیره "فوکوآک" گونه های مختلف و باارزشی از غذاهای دریایی از قبیل میگو، ماهی سیم و ... را نیز دارد.

وضعیت حمل و نقل در داخل جزیره به سرعت رو به پیشرفت است.مسیرهای حمل و نقل هوایی و دریایی از خشکی به سمت جزیره برای گردشگران بسیار مناسب است. مخصوصا از زمانیکه فرودگاه بین المللی " فوکوآک" راه اندازی شده است این فرودگاه که از دوم دسامبر سال 2012 شروع به کار کرده است می تواند پذیرای گرشگران زیادی که برای سیاحت طبیعت زیبای این جزیره می آیند، باشد. تور ویتنام نوروز 96 وقت مناسبی است تا از این جزیره زیبا دیدن کنید.

ما را محبوب کنید