شهر کوالالامپور

آب و هوای کوالالامپور در تمام طول سال ، گرمسیری ، گرم و مرطوب است . در ماه های آوریل، می، اکتبر و نوامبر معمولا بارش باران زیاد است . باران های کوالالامپور معمولا کوتاه اما شدید است .

مکان هایی در تور کوالالامپور که حتما باید ببینید : محله چینی ها (China Town) : منطقه ای که ضربان قلبتان را افزایش داده و شما را به هیجان خواهد آورد . چیزی که درباره مغازه های اینجا باید بدانید این است که تا جایی که میتوانید چونه بزنید در کل در بیشتر شهر های آسیایی معمولا قیمت ها برای توریست ها 2 الی سه برابر قیمت واقعی است .

باغ ارکیده : با تنوع بیش از 3000 نژاد منحصر بفرد ارکیده زیر یک سقف بدون شک این مکان در صدر لیست جاذبه های دیدنی تور کوالالامپور و در کل تور مالزی قرار دارد .

Bangsar : برای تفریحات شبانه از کلوپ ها تا کافه ا و رستوران ها  و بسیاری از مکان های تفریحی دیگر در این مکان در کنار هم قرار دارند  . به طور خلاصه شب در این ناحیه معنایی ندارد و تفریحات بی پایان ادامه دارد.

Suria KLCC : در این مرکز خرید فوق العاده بزرگ و باشکوه میتوانید علاوه بر خرید از انواع برند های محلی و بین المللی برج های دوقولو پتروناس هم تماشا کنید .

ما را محبوب کنید