تور ارمنستان هتل رویال پالاس

دسته معرفی تور

تور ارمنستان هتل رویال پالاس ایروان (Armenian Royal Palace) در منطقه ای به دور از شلوغی های مرکز شهر و در مکانی خلوت و کم تردد واقع شده با این حال به همین دلایل این هتل میزبان عروسی های فراوانی است که همین موجب میشود در طول شب کمی شلوغ و پر سر و صدا شود . با این حال با توجه به 3 ستاره بودن هتل قیمت هتل نسبتا معقول و خدمات آن مناسب است .

هتل رویال پالاس ارمنستان

باید ذکر کرد اگرچه شهر ایروان پایتخت و مهم ترین شهر کشور ارمنستان است با این حال در مقایسه با تهران و سایر شهرهای بزرگ ایران بسیار کوچک است و براحتی میتوان گفت دورترین مکان ها هم به علت فاصله کوتاه و نبود ترافیک نزدیک است و موجب آزار نمیشوند.

 این هتل دارای استخر است که با پرداخت هزینه ای جداگانه میتوانید از آن استفاده کنید . همچین از امکانات هتل میتوان به مرکز تجارت ، رستوران ، مرکز آب گرم و سلامت ، اینترنت در هر اتاق اشاره کرد . دیگر امکانات هتل در ادامه ذکر شده :

 

امکانات تفریحی:
- سرویس نگهداری کودکان 

استخر:

- مرکز سلامت و آبگرم - استخر سر پوشیده 
 
خدمات:
- امکانات جلسه و ضیافت - خشکشویی - صبحانه در اتاق - خدمات تورها - مرکز تجارت - خدمات تهیه بلیط 
 
سایر امکانات:
- رستوران - پذیرش شبانه روزی - اتاق و امکانات برای معلولین - گاوصندوق - فروشگاه در هتل - تریا - گرمایش - بوفه 
 

نظرات

نام کاربر :
 
ایمیل کاربر :
   
متن پیام :
 
کلمه امنیتی :
کد بالا را در این بخش وارد کنید:
نمی توانید بخوانید ؟ کلیک کنید

ش

نظر مثبت : فقط تازه ساز مي باشد نظر منفی : فاصله زياد از مركز شهر و نداشتن همه امكانات نامبرده در هتل . اين هتل بيشتر براي مراسم عروسي استفاده مي شود و آرامش لازم و سكوت در اين هتل معني ندارد . استخر و سوناي آن كوچك و هزينه دار مي باشد

پاسخ پسنديدن [0] مخالفت [0]
ا

نظر منفی : نداشتن آرامش در هتل و فاصله زياد آن از مركز شهر

پاسخ پسنديدن [0] مخالفت [0]
ما را محبوب کنید