تور ارمنستان هتل متروپل

دسته معرفی تور

با توجه به هزینه های بالای سفرها و تورهای نوروزی 95 ، بسیاری از مسافران طبقه متوسط جامعه می بایست فکری دیگر برای سفر های نوروزی خود کنند . امسال تور کیش نوروز 95 در حدود 1.500.000 میلیون می باشد و این هزینه برای یک سفر داخلی بسیار زیاد می باشد. از این رو بسیاری از مسافران ایرانی سفر زمینی به ارمنستان را توسط تور زمینی ارمنستان انتخاب می کنند. شاید باورش سخت باشد که شما با هزینه ای در حدود همین 1.000.000 تا 1.500.000 بتوانید سفری خاطره انگیز به شهر ایروان پایتخت ارمنستان داشته باشد و از زیبایی ها و مناطق بیشمار دیدنی این شهر دیدن فرمایید. خرید ، رستوران های بین المللی ، مناطق زیبا و دیدنی و ... گوشه ای از ویژگی های تور ارمنستان نوروز 95 می باشد که هر مسافری را در کنار هزینه مناسب به بازدید از این کشور زیبا و همسایه تشویق می کند.

تور ارمنستان هتل متروپل

 

یکی از هتل های خوب ارمنستان هتل متروپل می باشد که هتلی 4 ستاره می باشد و رنک 4 از 5 را در میان مسافرانی که از این هتل متروپل دیدن می کنند دارد. تور ارمنستان هتل متروپل یکی از خاطره انگیزترین تورهای ارمنستان می باشد که با توجه به محیطی زیبا و خیال انگیزی که هتل دارا می باشد هر مسافری را رازی نگه می دارد. 

اين هتل متروپل در منطقه مرکزی شهر واقع شده است که منطقه با آرامش می باشدو با توجه به دسترسی مناسبی که این هتل به فرودگاه دارد عموماً مسافران را خوشنود نگه می دارد. این هتل با توجه به دارا بودن تركیب زیبای مدرن و كلاسیك فضاهای داخلی هتل فضای زیبا و خاطه انگیزی را برای مسافرين ارائه مي نمايد. همه اتاق های هتل متروپل دارای ویژگی های اصلی از جمله تلویزیون ماهواره ای ، تهویه عالی و ... می باشند.

استخر:
- استخر روباز
- سونا
- مرکز سلامت و آبگرم
- سولاریوم
- استخر سر پوشیده 
 
امکانات ورزشی:

- مرکز بدنسازی 

خدمات:

- خشکشویی

- صبحانه در اتاق
- اتو کشی
- صرافی
- فکس و کپی 
 
سایر امکانات:

- رستوران

- فروشگاه در هتل
- تهویه
- تریا
- گرمایش 
 

نظرات

نام کاربر :
 
ایمیل کاربر :
   
متن پیام :
 
کلمه امنیتی :
کد بالا را در این بخش وارد کنید:
نمی توانید بخوانید ؟ کلیک کنید

ما را محبوب کنید