تور ارمنستان هتل والنسیا

دسته معرفی تور

 

هتل 3 ستاره والنسیا از آن دسته هتل هایی است که با کمک آژانس های ایرانی برگزار کننده تور ارمنستان نامی برای خود در کرده و بعضی جاها به اشتباه به عنوان هتل 4 ستاره معرفی شده .
اتاق های هتل والنسیا از نظر حریم شخصی و سکوت بسیار مناسب است زیرا هر اتاق به صورت سوئیتی جدا شکل گرفته در واقع مجموعه ای از خانه های کوچک است . اما بزرگترین مشکل هتل قدیمی بودن آن است که متاسفانه به علت عدم رسیدگی کافی خیلی چیزها خراب شده برای مثال بعضی از شیرآلات خراب اند و بعضی از مسافران شکایت داشته اند که آب از حمام به داخل اتاق می آمده و مشکل ساز بوده یا از نظر تهویه هوا و وسایل گرمایشی فن کوئل ها بسیار ضعیف اند از دیگر مشکلات اساسی تور ارمنستان هتل والنسیا این است که صبحانه بوفه باز نیست و هر روز صبح تنها بشقاب متعلق به شماست که از قبل پر شده .
همچنین متاسفانه کارکنان هیچ کدام به زبان انگلیسی آشنا نیستند و شاید فارسی برایشان آشنا تر باشد .البته این موضوع در کشور ارمنستان چیز تازه ای نیست و هر مسافری که تا بحال یکبار به ایروان سفر کرده میداند که فارسی بسیار بیشتر از انگلیسی به کارشان می آیند.
هتل والنسیا ایروان
استخر:
- ماساژ 
اتاق های ویژه:
 
امکانات ورزشی:
- وان آب داغ 
خدمات:
- خانه داری - امکانات جلسه و ضیافت - لباسشویی - آرایشگاه - صبحانه در اتاق - فکس و کپی - سرویس مستخدم - منوهای رژیمی - امکانات اتاق VIP - پذیرش و ترخیص اختصاصی 
سایر امکانات:
- رستوران - پذیرش شبانه روزی - بالکن - پذیرش و تحویل سریع - گاوصندوق - انبار بار و چمدان - تهویه - باغ - گرمایش - بوفه 
 

نظرات

نام کاربر :
 
ایمیل کاربر :
   
متن پیام :
 
کلمه امنیتی :
کد بالا را در این بخش وارد کنید:
نمی توانید بخوانید ؟ کلیک کنید

ما را محبوب کنید