تور استانبول هتل آل سیزن

دسته معرفی تور

هتل 4 ستاره آل سیزن (All Seasons Hotel) با جای گیری در محله آکسارای به بسیاری از موزه ها و مکان های تاریخی استانبول دسترسی راحتی دارد و همین باعث میشود که برای بسیاری از مسافران تور استانبول گزینه مناسبی باشد . هتل به تراموا و مترو بسیار نزدیک است اما بر خلاف توضیحات خود هتل به میدان تاکسیم که یکی از مهم ترین میدان های شهر استانبول است خیلی نزدیک نیست و برای دسترسی باید از تراموا و مترو استفاده کنید .

هتل آل سیزن

اگرچه بسیاری از آژانس های گردشگری ایرانی در تور استانبول خود از این هتل استفاده میکنند ، با این حال بسیاری از مسافران از کیفیت پایین بهداشت و برخورد پرسنل و تکراری بودن صبحانه ها شکایت دارند . با کمی جستجو در اینترنت متوجه میشوید که اتاق ها کمی کوچک و تهویه مطبوعی ندارند داخل اتاق ها دمپایی و یا کتری برقی وجود ندارد و صبحانه ها هم از تنوع مطلوبی برخوردار نیست همچنین چون هتل در کوچه قرار دارد نمای اتاق ها چشم انداز مطلوبی نیست .

از ویژگی های مثبت هتل میتوان به اینترنت رایگان و نزدیکی به تراموا و مترو و بازارهای سنتی استانبول اشاره کرد .

امکانات تفریحی:

 

 
- اتاق بازیهای کامپیوتری 

 

استخر:

- ماساژ - سونا 

اتاق های ویژه:

- اتاق های خانوادگی 

 
خدمات:

- خانه داری - امکانات جلسه و ضیافت - لباسشویی - خشکشویی - اتو کشی - خدمات تورها - فکس و کپی - کرایه اتومبیل - سرویس ایاب و ذهاب (مشمول هزینه) 

سایر امکانات:

- رستوران - پذیرش شبانه روزی - اتاقهای پاک و بدون سیگار - آسانسور - گاوصندوق - انبار بار و چمدان - تهویه - محل مخصوص کشیدن سیگار - بار - اتاقهای ضد صدا - گرمایش - منطقه بدون سیگار - رستوران - بار مخصوص تنقلات 

 

نظرات

نام کاربر :
 
ایمیل کاربر :
   
متن پیام :
 
کلمه امنیتی :
کد بالا را در این بخش وارد کنید:
نمی توانید بخوانید ؟ کلیک کنید

ما را محبوب کنید