تور استانبول هتل پارک گرین تاکسیم

دسته معرفی تور

هتل پارک گرین تکسیم (4 ستاره ) در خیابان تاکسیم واقع شده و با چند قدم میتوانید به ده ها بوتیک و فروشگاه دسترسی داشته باشید . خیابان تاکسیم یکی از مهم ترین و مرکزی ترین خیابان های استانبول است و برای مسافران تور استانبول هتل پارک گرین تکسیم موقعیت عالی را از نظر دسترسی به مراکز مهم تجاری و مناطق دیدنی و جاذبه های استانبول فراهم میکند .

هتل پارک گرین استانبول

هتل دارای امکانات فراوانی است از بین آنها میتوان به استخر سرپوشیده ، رستوران و کافی شاپ ، حمام ترکی ، سالن ماساژ ، اتاق بخار ، سونا و سالن اجتماعات ، مرکز اسپا ، جای پارک رایگان ، اینترنت رایگان ، بار ، ترانسفر فرودگاهی ، اتاق کودک ، صبحانه رایگان و متنوع ، خدمات خشکشویی و لباسشویی ، نگهداری کودکان اشاره کرد .

هتل پارک گرین استانبول

بیشتر مسافران تور استانبول هتل پارک گرین تاکسیم از خدمات و بهداشت هتل راضی بوده اند اما شکایت هایی هم اعلام شده از جمله نما یا ویو بعضی اتاق ها رو به ساختمان های مخروبه است و چشم انداز بدی دارد ، یا آب و محیط اطراف استخر از بهداشت لازم برخوردار نبوده و قابل استفاده نیست ، بعضی اتاق ها پنجره های کوچکی دارند و نور کافی به اتاق وارد نمیشود همین امر موجب دلگیر و خفه شدن محیط اتاق میشود ، کارکنان هتل تسلط کافی به زبان انگلیسی یا فارسی ندارند و این امر برای کسانی که با زبان ترکی آشنا نیستند مشکل ایجاد میکند.  تعداد عرب های هتل زیاد است و ممکن است برای افرادی ناخوشایند باشد . دیوار ها نازک هستند و صدای اتاق های مجاور را انتقال میدهند این مشکل در شب ها آزار دهنده خواهد بود ، خیابان تاکسیم که هتل پارک گرین در آن واقع شده خیابانی پر تردد و شلوغ است و صدای موسیقی و تردد وسایل نقلیه در شب ها شنیده میشود این مشکل در اتاق های طبقه پایین وخیم تر است .

 

نظرات

نام کاربر :
 
ایمیل کاربر :
   
متن پیام :
 
کلمه امنیتی :
کد بالا را در این بخش وارد کنید:
نمی توانید بخوانید ؟ کلیک کنید

ما را محبوب کنید