تور مالزی هتل اینترکنتیننتال

دسته معرفی تور

InterContinental Kuala Lumpur room

هتل اینترکنتیننتال کوالالامپور (InterContinental Kuala Lumpur) که سابقا به نام نیکو (Hotel Nikko) شناخته میشد از سابقه و اعتبار بالایی برخوردار است بطوریکه با کمی تحقیق و پرس جو متوجه خواهید شد که تقریبا هیچ مسافری از از هتل ناراضی بیرون نیامده همین مسئله هم باعث شده آژانس های مسافرتی زیادی این هتل را برای تور مالزی خود در نظر بگیرند . خصوصا در تور نوروزی مالزی ، هتل اینترکنتیننتال یکی از اولین گزینه هاست . علاوه بر امکانات و خدمات با کیفیتی که هتل و پرسنل آن ارائه میدهند موقعیت مکانی هتل هم به محبوبیت آن افزوده به عنوان مثال فاصله هتل تا برج های دوقلو پترا تنها 10 دقیقه پیاده روی است و از مرکز شهر هم فاصله کمی دارد همچنین در اطراف هتل انواع فست فود های معروف مانند KFC را میتوانید پیدا کنید . اگر نمیخواهید برای خرید سوغاتی وقت زیادی صرف کنید در اطراف هتل در فاصله ای بسیار نزدیک  مراکز خریدی هست که کار شما را راحت میکنند .

InterContinental Kuala Lumpur gym

یکی دیگر از ویژگی های بسیار مثبت هتل اینترکنتیننتال رستوران ها و کافه های آن است که اگرچه بیشتر مسافران از قیمت بالای رستوران شاکی هستند با این حال همگی از تنوع و کیفیت بالای غذاهای ژاپنی و چینی آن راضی اند.

InterContinental Kuala Lumpur caffe

بر سر رایگان یا پولی بودن اینترنت داخل اتاق ها در این هتل بحث های زیادی هست بطوریکه چندین مسافر اذعان داشته اند که هنگام تحویل اتاق مبلغی بخاطر اینترنت از آنها دریافت شده در حالیکه بیشتر مسافران با همچین مسئله ای برخورد نکرده اند . اینطور به نظر می آید که هتل محدودیتی برای استفاده از اینترنت و دانلود گذاشته که در صورت تجاوز از این حد باید مبلغ آن را پرداخت کنید پس بهترین کار این است که هنگام تحویل گرفتن اتاق ها از یکی از کارمند در اینباره سوال کنید . چنانچه با تور کوالالامپور سفر میکنید از لیدر خود میتوانید کمک بگیرید .

امکانات تفریحی:

 

- سرویس نگهداری کودکان 
 
استخر:

 

- ماساژ - استخر روباز - مرکز سلامت و آبگرم 

اتاق های ویژه:

- اتاق و امکانات برای معلولین 

امکانات ورزشی:

- مرکز بدنسازی 

خدمات:

- خانه داری - امکانات جلسه و ضیافت - لباسشویی - خشکشویی - آرایشگاه - صرافی - خدمات تورها - مرکز تجارت - کرایه اتومبیل - سرویس ایاب و ذهاب رایگان 

سایر امکانات:

- رستوران - پذیرش شبانه روزی - اتاقهای پاک و بدون سیگار - آسانسور - گاوصندوق - انبار بار و چمدان - تهویه - بار 

 
ما را محبوب کنید