تور مالزی هتل سری پاسیفیک کوالالامپور مالزی

دسته معرفی تور

اگرچه هم اکنون پایتخت سیاسی و اداری کشور مالزی به شهر پوتراجایا منتقل شده با این حال هنوز هم کوالالامپور مهم ترین و شناخته شده ترین شهر مالزس هم از نظر اقتصادی و هم از نظر توریستی است این شهر زیبا و سر سبز که از سه طرف توسط کوه ها احاطه شده و محل تلاقی دو رود گمباک و کلانگ است به شهر گلی نیر معروف است .

از انجا که مراکز مهم اقتصادی و استراتژیک مالزی مانند مراکز هنری ، سفارتخانه ها ، بانک مرکزی و اکثر شرکت های مهم مالزی ،  در کوالالامپور واقع شده این شهر و شهر های اطراف آن شاهد بیشترین و سریع ترین پیشرفت در بین سایر شهرهای مالزی بوده اند .

هتل سری پاسفیک کوالالامپور

این شهر زیبا دارای جاذبه های طبیعی و تاریخی فراوانی است که میتوان به مجسمه های بودا ، انواع مساجد و انواع باغ های زیبا اشاره کرد البته شهر کوالالامپور و در کل کشور مالزی برای دوستداران خرید مانند بهشتی بینظیر است و از بازارهای ارزان قیمت روزهای یکشنبه تا پاساژهای بزرگ و شیک مملو از مغازه های برندهای معروف گزینه های مختلفی را برایتان محیا میکند . اگر برای خرید به کوالالامپور سفز میکنید بهترین زمان بین 3 خرداد تا 12 مرداد است که هر ساله فستیوالی بزرگ برگزار میشود و حراج های مغازه ها حتی تا 70% هم میرسد . 

اگر میخواهید اقامتی راحت و مجلل در طول سفر خود  به کوالالامپور داشته باشید تور مالزی هتل سری پاسفیک کوالالامپور یکی از بهترین گزینه هاست که با فاصله ای 10 دقیقه ای به مرکز اداری شهر و مجاورت با برج های دوقلو و مرکز خرید پترا دسترسی عالی و راحتی را برایتان فراهم میکند . 

از امکانات اتاق ها میتوان به تلویزیون ال سی دی با کانالهای ماهواره ای ، میز کار و مینی بار و منظره ای عالی به برج های پترا اشاره کرد همچنین هتل دارای استخر روباز ، سونا و جکوزی ، سالن بدنسازی ، زمین های اسکواش و تنیس ، سالن ماساژ و بسیاری امکانات دیگر است .

نمای بیرونی هتل سری پاسفیک کوالالامپور

 

امکانات تفریحی:
- سرویس نگهداری کودکان 
 
استخر:
- جکوزی 
- استخر روباز 
- ماساژ
- سونا

 

 
اتاق های ویژه:
- اتاق و امکانات برای معلولین 

 

 
امکانات ورزشی:
- مرکز بدنسازی 
- زمین تنیس
- زمین اسکواش

 

 
خدمات:
- خانه داری 
- امکانات جلسه و ضیافت 
- لباسشویی 
- خشکشویی 
- اتو کشی 
- صبحانه در اتاق 
- صرافی
- خدمات کفش و واکس
- فروشگاه هدایا و سوغات 
- فکس و کپی 
- مرکز تجارت 
- کرایه اتومبیل

 

 
سایر امکانات:
- رستوران 
- پذیرش شبانه روزی 
- روزنامه 
- اتاقهای پاک و بدون سیگار
- آسانسور 
- گاوصندوق 
- انبار بار و چمدان 
- تهویه 
- بار
- پذیرش و تحویل سریع 
 
ما را محبوب کنید