تور مالزی هتل هیلتون کوالالامپور

دسته معرفی تور

همواره نام هتل های 5 ستاره هیلتون در هر شهر و کشوری که باشند موجب اطمینان خاطر مسافران است و تمام مسافرانی که تنها یکبار در این هتل اقامت داشته باشند میدانند که آسایش و رضایت خاطر شان ضمانت شده است . هتل هیلتون کوالالامپور هم مانند باقی شعبات این برند با سابقه و حرفه ای امکانات فراوانی را ارائه میدهد و در بین هتل های فراوان مالزی همچنان مشتریان ثابت خود را دارد .

هتل هیلتون کوالالامپور

اگر شما هم برای اولین بار به تور مالزی میروید و قصد اقامت در کوالالامپور را دارید و نمیتوانید بین هتل های مختلف اعتماد کرده و یکی را انتخاب کنید ، هتل هیلتون کوالالامپور انتخاب بدون ریسکی برایتان خواهد بود .

هتل دارای امکانات فراوانی همچون موقعیت مکانی مناسب نزدیک به باغ Lake Gardens و مرکز گردهمایی ها و ایستگاه مرکزی KL است . اتاق ها همگی بزرگ و دلباز ، با تلویزیون های بزرگ و مدرن متصل به ماهواره ، حمام های بزرگ با دو دوش  و وان ، سونا و اتاق بخار ، استخر بزرگ  ، مرکز آب گرم ، استخر کودکان ، 6 رستوران متنوع کلاس های ورزشی ، سالن ورزشی و بسیاری امکانات دیگر است .

امکانات تفریحی:
- سرویس نگهداری کودکان 
 
استخر:
- ماساژ - جکوزی - استخر روباز - سونا - مرکز سلامت و آبگرم 
اتاق های ویژه:
- اتاق و امکانات برای معلولین 
امکانات ورزشی:
- مرکز بدنسازی 
خدمات:
- خانه داری - امکانات جلسه و ضیافت - لباسشویی - خشکشویی - آرایشگاه - صبحانه در اتاق - اتو کشی - صرافی - فروشگاه هدایا و سوغات - خدمات کفش و واکس - فکس و کپی - مرکز تجارت 
سایر امکانات:
- رستوران - پذیرش شبانه روزی - اتاقهای پاک و بدون سیگار - آسانسور - پذیرش و تحویل سریع - گاوصندوق - انبار بار و چمدان - فروشگاه در هتل - تهویه - بار 
 

نظرات

نام کاربر :
 
ایمیل کاربر :
   
متن پیام :
 
کلمه امنیتی :
کد بالا را در این بخش وارد کنید:
نمی توانید بخوانید ؟ کلیک کنید

ما را محبوب کنید