تور مالزی هتل رادیوس اینترنشنال

دسته معرفی تور

هتل رادیوس اینتر نشنال هتلی 3 ستاره است که در یکی از شلوغ ترین خیابانهای کوالالامپور واقع شده . هتل دارای امکانات مختلفی همچون رستوران ، استخر ، سالن ماساژ ، بار ، صرافی ، خشکشویی و اتو کشی ، گیفت شاپ ، جای پارک رایگان و صندوق امانات است .

هتل رادیوس اینترنشنال

درمورد هتل های کشور مالزی باید دو برابر همیشه دقت کنید چون اصولا از نظر استانداردهای جهانی کمی پایین ترند و در بسیاری از موارد در هتل ها بهداشت کافی رعایت نمیشود و گاهی حتی حشره و سوسک در اتاق ها مشاهده میشود . در مورد هتل رادیوس اینتر نشنال باید گفت که هتل بسیار قدیمی است و به اندازه لازم به آن رسیدگی نشده . در حمام اتاق ها حوله ، دمپایی و وسایل حمام نیست و باید خودتان تهیه کنید ، همچنین دیوار اتاق ها نازک بوده و صداها منتقل میشوند . بعضی از مسافران تور مالزی هتل رادیوس اینتر نشنال ادعا داشته اند اتاق ها بوی ناخوشایندی دارند و سرویس های بهداشتی قدیمی و خشدار است . اما بزرگترین مشکلات هتل رادیوس اینتر نشنال کندی پروسه چک این و چک اوت و در کل کندی و عدم توجه پرسنل است .از مشکلات دیگر آن میتوان به نبود اینترنت در اتاق ها اشاره کرد که واقعا مشکل بزرگی است . 

خیابانی که هتل در آن قرار گرفته به تفریحات شبانه و دیسکوها و بار ها معروف است که این هتل را برای افراد مذهبی جای نامناسبی کرده همچنین موزیک این مکان ها در طول شب ادامه دارد و در صورتی که در طبقات پایین باشید موجب سلب آرامش میشود .

امکانات تفریحی:

- کاریوکی 

استخر:

- ماساژ - استخر روباز - استخر سر پوشیده 

خدمات:

- خانه داری - لباسشویی - اتو کشی - صرافی - خدمات تورها - فکس و کپی 

سایر امکانات:

- رستوران - پذیرش شبانه روزی - روزنامه - اتاقهای پاک و بدون سیگار - آسانسور - گاوصندوق - فروشگاه در هتل - تهویه - بار 

 

نظرات

نام کاربر :
 
ایمیل کاربر :
   
متن پیام :
 
کلمه امنیتی :
کد بالا را در این بخش وارد کنید:
نمی توانید بخوانید ؟ کلیک کنید

ما را محبوب کنید