هتل کایا مادرید استانبول

مشخصات هتل

کشور کشور ترکیه
شهر شهر استانبول
تور تور ترکیه -  تور استانبول
تعداد ستاره
آدرس Istanbul, Balabanağa, 34134 Fatih/İstanbul, Turkey
وب سایت
امکانات هتل
توضيحات

هتل کایا مادرید استانبول در منطقه آکسارای شهر استانبول قرار دارد تنها نزدیک به  1.5 کیلومتر تا منطقه سلطان احمد فاصله دارد. اتاق های این هتل 3 ستاره دارای  تهویه هوا و اینترنت Wi-Fi رایگان می باشد. برای رسیدن به بخش های مختلف شهر استانبول می توانید از ایستگاه متروی آکسارای که با این هتل فقط 199 متر فاصله دارد استفاده کنید.

تور استانبول هتل کایا مادرید

هتل کایا مادرید استانبول یکی از هتل های مناسبی می باشد که همواره مسافران در تور ارزان استانبول استفاده می کنند این هتل توانسته است رضایت خاطر مسافران را در طول مدت سفرشان جلب نماید. اين هتل 34 اتاق که در استانبول می باشد. هتل کایا مادرید دارای شيشه های دوجداره می باشد تا مسافران در زمان استراحت در این هتل بتوانند به راحتی استراحت کنند. در صورتی که مسافران این هتل بخواهند می توانند از خدمات ویژه ترانسفر به فرودگاه استفاده کنند. در زمان اقامت در این هتل در بازه زمانی تور استانبول خود می توانید از مهمانداران هتل درخواست کنید تا برنامه ای منظم در مورد سفر به بخش های مختلف شهر به شما بدهند تا بتوانید هرچه بهتر از شهر استانبول لذت ببرید.

از امکانات این هتل می توان آرایشگاه هتل را نام برد که شما به راحتی می توانید از خدمات زیبایی این بخش استفاده کنید .بعد از يک فعالیت های روزانه تان  در استانبول  به رستوران هتل رفته و از غذاهای بسیار خوشمزه ای که این هتل در اختیار شما قرار می دهد استفاده کنید و به یاد داشته باشید که ترکیه از نظر غذاهای اراده شده به مسافران یکی از بهترین کشورهای دنیا می باشد. مهمانداران و بخش اطلاعات هتل به زبان انگلیسی ، ترکی و عربی صحبت مي کنند. در صورت درخواست می توانید از خدمات اینترنت وای فای نیز استفاده کنید.

 
نقشه

نظرات

نام کاربر :
 
ایمیل کاربر :
   
متن پیام :
 
کلمه امنیتی :
کد بالا را در این بخش وارد کنید:
نمی توانید بخوانید ؟ کلیک کنید

ما را محبوب کنید