برج چاچا باتومی

مشخصات

کشورکشور گرجستان
شهرشهر باتومی
آدرس
توضيحات

گفته میشود لغت چاچا به معنای چشمه است و از جهت اینکه در پای این برج 4 چشمه وجود دارد به نام برج چاچا معروف شده . هر شب ساعت 7 بعد از ظهر نمایش کوچکی در زیر برج اجرا میشود که بازدید از آن خالی از لطف نیست . هر چند گاهی اوقات این برنامه با تعویق یا مشکل روبرو میشود . 

برج چاچا باتومیبرج چاچا باتومی

برج چاچا از مجسمه متحرک علی و نینو تنها 10 دقیقه پیاده فاصله دارد و چنان چه بعد از ظهر خود را به پیاده روی در کنار خط ساحلی اختصاص دهید میتوانید از تمامی جاذبه های باتومی در این منطقه از جمله برج الفبا باتومی ، مجسمه علی و نینو و برج چاچا دیدن کنید . یکی از خوبی های تور باتومی همین است که فاصله بین مکان های دیدنی کم و به هم نزدیک هستند و بیشتر توریست های تور گرجستان از این خوشحال اند که تمامی جاذبه ها را دیده اند و چیزی را از قلم نیانداخته اند .
برج چاچا باتومی
چاچا نام یک نوشیدنی الکلی مخصوص گرجستان است و به اصطلاح نماد گرجستان محسوب میشود که همین دلیلی است برای نام گذاری این برج که در واقع نماد باتومی و استان آجارا است .
برج چاچا شباهت فوق العاده ای به برج ساعت ازمیر ترکیه دارد که توجه بسیاری از کسانی که قبلا از برج ساعت دیدن کرده اند را به خود جلب میکند.
نقشه

ما را محبوب کنید