باغ گیاه شناسی ملی گرجستان تفلیس

مشخصات

کشورکشور گرجستان
شهرشهر تفلیس
آدرس
توضيحات

باغ گیاه شناسی ملی گرجستان تفلیس

بهترین ماه برای سفر به تور تفلیس و بازدید از این باغ گیاه شناسی بهار است که تمام گل ها باز میشوند و درختان سبز و تازه اند .باغ گیاه شناسی تفلیس واقع در تفلیس قدیمی است باید گفت که این باغ خیلی بزرگ نیست ولی تنوع خوبی از نظر گونه ها و انواع گیاهان و گل ها دارد .

باغ گیاه شناسی ملی گرجستان تفلیس

از باغ میتوانید قلعه و مجسمه مادر گرجستان را ببینید که واقعا منظره ای زیباست . همچنین در انتهای باغ آبشار بسیار کوچکی موجود است که دیدن آن خارج از لطف نیست . در طول مسیر نیمکت های فراوانی برای استراخت بازدید کنندگان در نظر گرفته شده میتوانید در آنجا بشینید و از منظره و آب و هوای پر اکسیژن باغ لذت ببرید .

باغ گیاه شناسی ملی گرجستان تفلیس

ورودی باغ تنها یک لاری است . بهترین حالت گشت باغ این است که از در بالایی وارد و به سمت پایین حرکت کنید . بیشتر ماشین های تورهای مسافرتی توریست ها را پایین باغ پیاده میکنند میتوانید باقی راه را پیاده یا با ماشین های گردش واقع در خود باغ بگردید .

باغ گیاه شناسی ملی گرجستان تفلیس

این باغ زیبا با تنوع بالا و منظره در کنار دریای خود مکان آرامش بخش و خانوادگی است که پیشنهاد میکنیم حتما از آن دیدن کنید . چنان چه تور گرجستان شما تور ترکیبی باشد و به باغ گیاه شناسی باتومی هم سفر کنید میبینید که باغ گیاه شناسی باتومی بسیار بزرگتر و زیبا تر از تفلیس است .

نقشه

ما را محبوب کنید