تئاتر عروسکی Rezo Gabriadz تفلیس

مشخصات

کشورکشور گرجستان
شهرشهر تفلیس
آدرس13 Shavteli St, Tbilisi 0105, Georgia
توضيحات

تئاتر عروسکی Rezo Gabriadz تفلیس

اگرچه از نظر سایز اندازه این تئاتر بسیار کوچک است اما با نمایش های عروسکی با معنا و عمیق خود توانسته جایگاه ویژه ای مابین بینندگان و منتقدان بین المللی پیدا کنید . اگر به تور تفلیس می آیید حتما از قبل جای خود را برای دیدن نمایشی در این تئاتر رزرو کنید اگر چه به زبان روسی یا گرجی آشنایی نداشته باشید باز هم متوجه داستان خواهید شد .

تئاتر عروسکی Rezo Gabriadz تفلیس

تئاتر عروسکی Rezo Gabriadze به کشورهای مختلف جهان سفر میکنند تا نمایش زیبای خود را با تمام مرد جهان به اشتراک بگذارند . نمایش های &ldquoThe Autumn of My Spring&rdquo, &ldquoThe Battle of Stalingrad&rdquo, &ldquoRamona&rdquo, &ldquoDiamond of Marshal de Fant&rsquoe&rdquo از نمایش های پرطرفداری هستند که به کرات در این مکان اجرا میشوند .

تئاتر عروسکی Rezo Gabriadz تفلیس

این تئاتر رویای مردی هنرمند و فقیه به نام Rezo Gabriadze بود که مفتخر به کسب نشان شوالیه هنر و ادبیات فرانسه ( مهم ترین نشان افتخاری در فرهنگ فرانسه) بوده . ساختمان تئاتر Rezo Gabriadze در قلب تاریخی و قدیمی تفلیس واقع شده و ساختمان منحصر بفرد و زیبای آن توسط خود Rezo Gabriadze طراحی و ساخته شده .

تئاتر عروسکی Rezo Gabriadz تفلیس

برج ساعت نیمه خرابه روبروی تئاتر که با کمک قطعه ای فلزی سرپا مانده از عجیب ترین و جالب ترین اثار موجود در تفلیس است . سر هر ساعت از پنجره کوچک بالای ساعت با عروسک های کوچکی نمایش سیر زندگی یک زوج اجرا میشود .

تئاتر عروسکی Rezo Gabriadz تفلیس

چنان چه با کشور گرجستان آشنا باشید تایید میکنید که این مکان کوچک و دنج نمایننده بسیار خوبی از کل گرجستان است لذتی که از سادگی و هنر خالص این مکان درک میکنید حسی است که در کل کشور گرجستان همراه شماست . به شخصه معتقدیم که تئاتر Rezo Gabriadze از مکان هایی است که هر توریست تور گرجستان باید از آن دیدن کند . از طریق آذرس ایمیل[email protected] و یا شماره های ذکر شده در پایین میتوانید بلیط رزرو کنید .

راه های ارتباطی با تئاتر Rezo Gabriadze :

آدرس :

13 Shavteli St, Tbilisi 0105, Georgia

شماره های تماس رزرو بلیط :

+ 995 591 02 44 02

+ 995 32 2 98 65 90

شماره  کافه تئاتر :

+ 995 32 2 98 65 94

+ 995 577 55 65 94

وب سایت تئاتر :

http://gabriadze.com/

نقشه

ما را محبوب کنید