تراموای هوایی تفلیس

مشخصات

کشورکشور گرجستان
شهرشهر تفلیس
آدرسTbilisi, Georgia
توضيحات

یک راه جدید و آسان تر برای رفتن از (A) به مقصد (B) در تفلیس ، در سال 2012، در تفلیس افتتاح شد. سراشیبی تند در بین شهرستان قدیمی تفلیس ، با یک تراموای هوایی که جایگرین شده است که در عرض 2 دقیقه شما را از پارک ریک، به قلعه ی ناریکالا می رساند. از این جا، می توانید باغ های گیاه شناسی و کارتلیس ددا را ببینید. این تراموا، تور تفلیس را سریعتر و آسان تر می کند بعلاوه  چشم انداز های جالبی از رودخانه ی متکویر و شهر قدیمی تفلیس را نشان می دهد.

تراموا هوایی تفلیس             تراموا هوایی تفلیس

با پرداخت تنها یک لاری گرجستان می توانید با یک تیر دو نشان بزنید  -تماشای نمای 360˚ فوق العاده زیبای شهر تفلیس از پنجره های بزرگ کابین و طی کردن شیب تند تپه به راحتی. متاسفانه مسیر تراموا تنها چند دقیقه طول می کشد که تنها شکایت ما از آنجاست ، چرا که با چنین منظره زیبا دوست داریم مسیر کمی طولانی تر باشد. واقعا امیدواریم که این شکایت به گوش مقامات مسئول تراموای هوایی برسد و کمی سرعت تراموا را کم کنند . هنگامی که به بالای تپه رسیدید میتوانید به سمت راست به کارتلیس ددا و یا مجسمه و یا به سمت چپ به قلعه ناریکالا مهم ترین دیدنی تور گرجستان بروید .

نکته: منتظر کابین با یک علامت "تنها 5 نفر مجاز است (only 5 people allowed)" باشید چون کف شیشه ای دارد و میتوانید منظره پایین هم ببینید! در نکته : برای پرداخت بلیط تراموا هوایی میتوانید از کارت مترو هم استفاده کنید.

نقشه

ما را محبوب کنید