دریاچه لاک پشت ها تفلیس

مشخصات

کشورکشور گرجستان
شهرشهر تفلیس
آدرس
توضيحات

دریاچه لاک پشت ها واقع در نزدیکی تفلیس مکانی مناسب برای پیاده روی ، دو و استراحت کردن است منظره سرسبز دریاچه با آب تمیز و لاجوردی خود به انسان آرامش میدهد و بهترین مکان برای شروع یک تور است در اطراف دریاچه رستوران ها و کافه های معروف و با کیفیتی موجود است که میتوانید با خیال راحت از آنها استفاده کنید حتی کافه های زنجیره ای معروف Coffee Bean and Tea هم در کنار دریاچه است .

دریاچه لاکپشت ها تفلیس

در طول تابستان انواع امکانات تفریحی و رفاهی شامل انواع ورزش های آبی ، کنسرت ها و ... برگزار میشود و توریست های فراوانی را در تور تفلیس به خود جذب میکند . 

نام دریاچه به علت وجود تعداد زیادی لاک پشت در این منطقه بود که متاسفانه در حال حاضر تعداد آنها به شدت کاهش یافته . نام دیگر دریاچه K'ork'i است که کمتر به کار میرود.

دریاچه لاکپشت ها تفلیس

دریاچه لاک پشت در دامنه شمالی کوه Mtatsminda پوشیده شده از درخت و در ارتفاع 686.7 متر بالاتر از سطح دریا واقع شده . دریاچه توسط رود کوچکی به نام Varazis-Khevi که یکی از شاخه های رود کورا (مهم ترین رود گرجستان )است تغذیه میشود.

دریاچه لاکپشت بیشتر به عنوان یک مرکز تفریحی برای مردم محلی تفلیس در نظر گرفته شده تاتوریست های تور گرجستان و در آخر هفته ها با جمعیت نسبتا زیادی از مردم پر میشود . 

بزرگترین موزه فضای باز دنیا (موزه فضای باز تفلیس) که در تفلیس واقع شده در نزدیکی همین دریاچه واقع است که بازدید از آن هم خالی از لطف نیست .

نقشه

ما را محبوب کنید