تور آلانیا

شهر تاریخی آلانیا  واقع در نزدیکی شهر آنتالیا یکی از توریستی ترین شهر های ترکیه محسوب میشود و اکثر درآمد خود را از صنعت توریست و گردشگری بدست میاورد . این شهر به علت موقعیت استراتژیک خود که هم به کوه ها نزدیک است هم به دریا موجب شده در طول تاریخ به عنوان دژی محکم بکار رود . دوران طلایی شهر مربوط به دوران قرون وسطی و حکومت علاالدین کیقباد است که به همین دلیل اکثر آثار با ارزش به جای مانده در قلعه ها و سایت های باستانی مربوط به همین دوران است.

آلانیا دارای آب و هوای مدیترانه است به این معنا که در تابستان ها هوا معتدل و نسبتا گرم است و در زمستان ها بارانی و مرطوب . به دلیل آب و هوای مدیترانه ای بارش برف در آن به ندرت اتفاق و همین موجب میشود تماشای کوه پایه های برفی رشته کوه های توروس که در مجاورت شهر قرار دارند منظره جالبی باشند. آلانیا دارای تابستان های طولانی است به طوری که با نام "شهری که خورشید لبخند میزند " مشهور است و به همین دلیل اگر میخواهید آفتاب بگیرید و در ساحل استراحت کنید بهترین زمان برای تور آلانیا تابستان و اگر میخواهید در هوای مطلوب و معتدل به دیدن مکان های باستانی آلانیا بروید و از تخفیفات استفاده کنید بهترین زمان بهار و پاییز است .

با توجه به قدمت و تاریخ این شهر زیبا جاذبه های آن بیشمار است با این حال مهمترین آنها شهر باستانی آیتاپ ، خانه و موزه آتاتورک ، دره سپادره ، برج قرمز ، قلعه احمدک ، دیم چای ، مسجد آکشابه و.... است.

 توراز شهربه شهرمدت اقامتاز قیمتبیشتر
ما را محبوب کنید