تور آنتالیا

به وضوح امروزه شاهد افزایش رغبت ایرانیان به تور آنتالیا نسبت به سالهای گذشته هستیم  که از مهمترین دلایل این افزایش ساحل زیبا و پهناور آنتالیا ، روزهای گرم و افتابی مناسب استراحت در اسحل ، جاذبه های تاریخی و مهمتر از همه تور ارزان آنتالیاست.

آتاتورک گفته " آنتالیا زیبا ترین مکان در دنیاست " البته که کمی اقرار آمیز است ولی به جرئت میتوان گفت آنتالیا دارای مناظر شگفت انگیزی است سواحل احاطه شده با صخره ها و دیوارهای باستانی با دیدی به کوه های Taurus و شهر زیبا و جذاب Kaleici مگی مانندی بهشتی برای عکاسان و ماجراجویان است.

مهمترین تفریح و وقت گذرانی در تور آنتالیا بازدید از بندر Kaleici است و بهترین راه برای وقت گذراندن در آن کرایه یک قایق است میتوانید به غار های دست نخورده و بکر اطراف برویدو در آن شنا کنید و برای ناهار ماهی تازه گریل شده میل کنید .همچنین اگر به آثار باستانی علاقه مندید حتما از "موزه باستان شناسی آنتالیا" دیدن فرمایید جایی که مصنوعات باقی مانده از شهر های باستانی منطقه جمع آووری و به نمایش گذاشته شده.  مهمترین جاذبه تاریخی شهر باستانی Kaleici است که با دیوارهای سنگی احاطه شده و میتوانید طاق رومی معروف به دروازه Hadrian و برج ساعت را مشاهده کنید. مطمئن باشید در خیابان های سنگفرش شده شهر باستانی گم خواهید شد ولی نگران نباشید این خود قسمتی از تفریح است و افراد محلی مراقب شما هستند تا در صورت نیاز راه را به شما نشان دهند. محله Kaleici تنها جایی است که در شهر میتوانید خانه هایی چوبی با معماری اصیل عثمانی را در کنار آپارتمان های بتنی کاملا مدرن ببینید. سالهاست که تور آنتالیا در ایران بسیار باب شده و قیمت ها به نسبت پایین آمده توصیه میکنیم بازدید این شهر را از دست ندهید .

 توراز شهربه شهرمدت اقامتاز قیمتبیشتر
ما را محبوب کنید