تور ازمیر

شهر زیبا و ساحل ازمیر بعد از استانبول و آنکارا بزرگترین شهر ترکیه است و از نظر تجاری ، صنعتی  از اهمیت خاصی برخوردار است هرساله در این شهر تعداد زیادی نمایشگاه و همایش و کنفراس و کنسرت بین المللی برگزار میشود که همین موجب شناخته شدن این شهر و افزایش توریست خواهد بود . خوشبختانه در ایران نیز تور ازمیز از تنوع خوبی برخوردار اند و آژانسهای معتبر زیادی روی آن کار میکنند.

این شهر با وجود کرانه های قدیمی که با باغ های زیتون و جنگل های کاج احاطه شده اند و آب های زلال و فیروزه ای رنگ ، روستاهای بکر و دست نخورده ، شهر های باستانی ، موزه های بزرگ  ، اسکله های ماهیگیری و قایق رانی و جاذبه های بیشمار دیگر بهترین مقصد برای سفرهای تابستانی است. اقامتگاه های متنوعی در شهر و حومه آن متناسب با هر سلیقه و بودجه ای موجود است .

نام بردن تمام مکان های دیدنی ازمیر کار دشواری است ولی تعدادی از مهمترین آنها به شرح زیر است : کادیفه کاله ،میدان کناک که در آن برج ساعت و مسجد کناک و بازار کناک قرار دارد ، معبد آتنا ، قلعه آگورا ، مسجد حیسار قدیمی ترین مسجد ترکیه با محراب زیبا و خاص ، موزه اتاتورک ، موزه فرهنگ شناسی و...

 توراز شهربه شهرمدت اقامتاز قیمتبیشتر
ما را محبوب کنید