تور استانبول

تور استانبول به دلیل پیوندهای دینی و انسانی شهر استانبول با کشور ما و نیز جاذبه ها و مراکز خرید بسیار زیاد وعالی آن یکی از پرطرفدارترین تورهای کشور ترکیه است . هر ساله درصد بسیار زیادی از مسافرین ایرانی که قصد سفر توریستی و یا کاری به شهر استانبول در کشور ترکیه  را دارند توسط  تور استانبول به این شهر تاریخی سفر می کنند تا از مرکز فرهنگی، اقتصادی و تجاری این شهر تاریخی دیدن کنند.

این شهر زیبا که از سال 2013 برترین مقصد تورهای مسافرتی جهان که در دست پاریس بود را این شهر گرفته و رتبه اول در صنعت توریسم را دارد ، از تعداد بسیار زیادی هتل ، فروشگاه ، بناهای تاریخی و ... تشکیل شده است . مسافرانی که برای بار اول این شهر را بازدید می کنند همواره از کم بودن زمان سفر خود به علت تعدد بالای مناطق تاریخی می گویند.

بهترین زمان برای سفر به شهر استانبول در ابتدای بهار توسط تور نوروز استانبول و درماه های فروردین و اردیبهشت و همچنین در طول شهریور و مهر می باشد. در این بازه از سال دمای هوای شهر استانبول بسیار مطبوع و عالی می شود و از میزان رطوبت هوا نیز کاسته می شود . شایان ذکر است که در بقیه فصول سال نیز تور استانبول با توجه تخفیف های بسیار زیاد در فروشگاه ها و مراکز خرید ونیز مناطق سر پوشیده ای تفریحی که در شهر وجود دارد خالی از لطف نیست.

تور استانبول

استانبول دارای تاریخ 2500 ساله است که پادشاهی های فراوانی را تجربه کرده چهار دوره مهم در تاریخ استانبول دوره رومی ها  ، بیزانس ها ، لاتین ها و درآخر عثمانی ها است . خوشبختانه اثار مهمی از هر دوره در این شهر تاریخی بجا مانده و تجربه نابی از بازدید اثار این اعصار در کنار هم در اختیار شما میگذارد. 

کشور ترکیه در منطقه اوراسیا قرار دارد و شهر زیبای استانبول بهترین نمونه برای این منطقه است شهری که ساختمانی چوبی با کنده کاری های زیبا و شیروانی در کنار یک برج بلند و مدرن قرار گرفته . مسجد و کلیسا و کنیسه در کنار هم قرار دارند و سالهای سال است که کرد و ترک و ارمنی و مسلمانان و ادیان دیگر در زیر یک پرچم زندگی میکنند.

- به علت اهمیت تور استانبول در سال های گذشته مسافران گرامی می توانند توسط همه ی ایرلاین های داخلی مانند ایران ایر ، قشم ایر ، ماهان ایر و معراج و آسمان و همچنین هواپیمایی های ترکیش از جمله ترکیش ایر ، انور ایر ، اطلس جت و ... به تور استانبول بروند.

- شایان ذکر است که مسافران گرامی باید بدانند که فرودگاه مقصد پروازهای ایرانی و ترکی به استانبول در تورهای استانبول فرودگاه های صبیحا و آتاتورک می باشد و مسافران گرامی تورها توسط مسئولین مرتبط در استانبول از فرودگاه به هتل محل اقامتشان در تور استانبول ترانسفر می شوند و این پروسه جزئی از برنامه تور استانبول خریداری شده توسط مسافر است و نباید از بابت این پروسه هزینه ای اضافه بدهند.

- به علت نداشتن پروسه اخذ ویزا از کشور ترکیه ، مسافران گرامی می توانند به صورت غیر حضوری تنها با ارسال مدارک مورد نیاز تور استانبول به آژانس های مسافرتی از خدمات آژانس ها استفاده کنند ، اما در صورتی که برای بار اول از خدمات آژانسی استفاده می کنید پیشنهاد می کنیم در صورت امکان به محل آژانس رفته و خیال خودتان را راحت کنید.

- همانند دیگر کشورهای جهان ، زمان ورود و خروج به هتل های استانبول برای مسافران تور استانبول ساعت 2 بعد از ظهر برای تحویل اتاق به مسافر و ساعت 12 ظهر برای تحویل دادن اتاق به هتل و چک شدن آن توسط هتل می باشد از این رو سعی کنید که زمان  چک این و چک اوت هتلها برای مسافرین تور استانبول به ترتیب 14:00 و 12:00 می باشد و در صورتی كه ساعت پرواز مسافران خارج از این زمان است می توانند وسایل خود را به هتل تحویل داده و تا زمان پرواز از امكانات لابی و یا گشت شهری استفاده کنند.

در این بخش تورهای لحظه آخری استانبول نیز قرار می گیرد ، در این دسته تورها شما می توانید تفاوت در قیمت زیادی را نسبت به تورها استانبول عادی احساس کنید.

 توراز شهربه شهرمدت اقامتاز قیمتبیشتر
ما را محبوب کنید