تور ترابزون

شهر زیبا و سرسبز ترابزون واقع در کنار دریای سیاه در گذشته به عنوان یکی از مهم ترین بندرگاه های ترکیه وقلب جاده ابریشم محسوب میشد که امکان تجارت ترکیه با سایر کشور های مجاور را مهیا میکرد. این شهر مرکز استان ترابزون است . این شهر به پاس پیشرفت سریع و ساختمان های مدرن و مردمان روشن فکر در بین مردم ترکیه به عنوان استانبول کوچک نام برده میشود. البته باید گفت شهر ترابزون مانند اکثر شهر های شرقی ترکیه نسبتا مذهبی هستند به اصطلاح تعداد بانوان محجبه در آنها نسبتا زیاد است .

شهر ترابزون یکی از شهر هایی محسوب میشود که اگر بخواهید از طریق زمینی به گرجستان بروید باید از آن عبور کنید به شما توصیه میکنیم بازدید از این شهر را از دست ندهید. جاذبه اصلی این شهر سواحل دریای سیاد است که هم از نظر پاکیزگی آب و کیفیت خدمات در پلاژها و مناظر دیدنی یکی از بهترین سواحل ترکیه است. از دیگر مناطق دیدنی آن میدان آتاتورک است از دیگر مناطق دیدنی آن قلعه ترابزون ، بازار قدیمی ترابزون ، موزه ایاصوفیا ، پارک بوز تپه و دریاچه اوزون گل است .

با این همه زیبایی و امکانات متاسفانه هنوز ترابزون از دید مسافران ایرانی پنهان مانده و آژانس های مسافرتی کمی تور ترابزون ارائه میدهند .

 توراز شهربه شهرمدت اقامتاز قیمتبیشتر
ما را محبوب کنید