تور ساپا

هنگام ورود به منطقه سا پا اولین چیزی که توجه شما را به خود جلب می کند، عمارت ها و ویلاهایی هستند که پشت جنگل انبوه کاج روی تپه ها و یا دامنه کوه بنا شده اند و به دلیل مه صبحگاهی به خوبی دیده نمی شوند. ویلاهای قدیمی و جدید با سقف های قرمز رنگ که از لابلای درختان pomu" " دیده می شوند رنگ و بویی اروپایی به این دهکده می دهند.

هوای تازه و خنک "سا پا" شرایط جوی مناسبی برای رشد سبزیجاتی از قبیل کلم پیچ، گیاهان دارویی ارزشمند و درختان میوه نظیر هلو، آلو و غیره فراهم کرده است. 

"سا پا" میزبان گل های بسیاری با رنگ های متفاوت و چشم نواز است که در هیچ کجای دیگر در این کشور یافت نمی شوند. زمانیکه فستیوال سال نو Tet" " از راه می رسد، کل "سا پا" پر از شکوفه های صورتی رنگ هلو است که از جنگل های درختان هلو اطراف دهکده جمع آوری شده اند.به  "سا پا" لقب "پادشاهی ارکیده ها" نیز داده اند. دوستداران ارکیده هنگامی که در جنگل های مملو از ارکیده ها با صد ها نوع و رنگ متفاوت مواجه می شوند،  از انتخاب های زیادی که پیش رویشان قرار دارد شگفت زده می شوند. نام بعضی از این گل ها از نام پرندگان آواز خوان مانند قناری، پرستو و غیره گرفته شده است.

"سا پا" در بهار از همیشه زیباتر است. گل های زردآلو، آلو و گیلاس بسیار چشم نواز و زیبا هستند. بازارها شلوغ و پرهیاهو هستند وبرای گردشگران از جاذبه خاصی برخوردارند به همین دلیل معمولا تور ویتنام سا پا در فصل بهار بسیار شلوغ است . اقلیت های بومی برای مبادله و معامله وسایل و محصولات به بازارها می آیند. به علاوه در این موقع از سال محلی ها هم برای تفریح و تفرج به بازار می آیند و مرد ها و زنان زیادی در لباس های محلی رنگارنگ فرصت ملاقات با یکدیگر را خواهند داشت. و گردشگران و توریست ها شانس تماشای تمام سنت ها و مراسم قبیله ای را در این ایام بیشتر خواهند داشت.

 توراز شهربه شهرمدت اقامتاز قیمتبیشتر
ما را محبوب کنید