تور شیراز

بسیاری از مردم ایران حداقل یک بار از شهر شیراز توسط تور شیراز به صورت زمینی و یا هوایی دیدن کرده اند. شیراز و استان فارس که از نظر بعد تاریخی یکی از قدیمی ترین شهرها و استان های کشور ایران می باشند دارای جاذبه های بسیار زیادی می باشند از این رو معمولاً تور نوروز شیراز 1 ماه قبل از نوروز پر می شود. بسیاری از هتل های شیراز مانند هتل چمران ، هتل پارس و ... هتل های بسیار باکیفیتی می باشند و مسافران تور شیراز با خیال راحت تعطیلاتشان را در این هتل ها به سر می برند. 

یکی از ویژگی های تور و گردشگری در شیراز ، تور داخل شهر شیراز می باشد که با وجود چندین جاذبه بسیار زیبا و خاطره انگیز مسافران تور را بسیار خوشحال می کند. از جمله ی این جاذبه ها می توان به باغ ارم ، حافظیه ، سعدیه ، نارنجستان ، زندیه و چندین جاذبه بسیار زیبای دیگر که در این شهر موجود می باشد نام برد. همچنین مسافران تور شیراز با استفاده از تورهای خارج شهر شیراز می توانند از پاسارگاد و قبر کوروش و کعبه زرتشت و نقش رستم و چندین جاذبه ی دیگر نام برد. باید قبول کرد که بسیاری از کشور ها با داشتن 2 الی 3 تا از این جاذبه ها بسیار سر و صدا می کنند در صورتی که استان فارس و به طور دقیق تر شهر شیراز چیزی که زیاد دارد جاذبه های رویایی است که چشم هر مسافری که به این شهر سفر می کند را سیر می کند.

از دیگر ویژگی های تور شیراز می توان به مردم بسیار با صفای این شهر نام برد ، مردم شیراز بسیار توریست دوست می باشند و همواره برای کمک به مسافران تورهای شیراز سعی می کنند به هیچ وجه گردشگران را با مشکل مواجه نمی کنند. این ویژگی که به ویژگی های دیگر این شهر اضافه می شود بسیاری را در بازه های مختلف به این شهر می کشاند . از این رو می توان گفت که انواع زیادی از تورهای گردشگری شامل شیراز می شود مانند تور نوروز شیراز ، تور تابستان شیراز و .... .

تور شیراز

از بعد رستوران ها و تغذیه می توان شیراز را قطب ایران نامید ، شیراز رستوران های بسیار با کیفیتی دارد در صورتی که از غذاهای هتل در تور شیراز خسته شدید به راحتی می توانید رستوران های بسیار عالیی مانند هفت خوان ، عباسی و ...  را در دسترس داشته باشید.

آب و هوای شیراز بسیار متغیر است ، تابستان های شیراز گرم می باشد و زمستان ها دما تا 5 درجه پایین می آید ، در صورتی که قصد دارید بهترین موقع را برای تور شیراز انتخاب کنید پیشنهاد ما تور بهار و نوروز شیراز می باشد که بسیار رویایی می باشد.

 توراز شهربه شهرمدت اقامتاز قیمتبیشتر
ما را محبوب کنید