تور قشم

جزیره زیبا و پهناور قشم با 1400 کیلومتر مربع مساحت بزرگترین جزیره خلیج فارس محسوب میشود . این جزیره زیبا با شگفتی های طبیعی و پاساژ ها و هتل هایش مکانی مناسب برای گذراندن تعطیلات است . در سال های اخیر رغبت مردم نسبت به تور قشم روز به روز در حال افزایش است . بیشتر این استقبال به جهت پاساژ های بزرگ و قیمت مناسب اجناس آن خصوصا مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی است که کاسبان و فروشندگان آن را تهیه میکنند البته در همین جا باید ذکر کرد مانند بیشتر بازار های مرزی و بازار های مناطق آزاد باید بیشتر مراقبت برند های تقلبی و اجناس قاچاق باشید . 

از دیگر ویژگی ها و جاذبه های جزیره قشم طبیعت خاص و زیبا ی آن است که برای مثال میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

جنگل های حرا قشم : جنگل های حرا بی شک مهم ترین جاذبه ی جزیره قشم است چرا مانند آن در دنیا کم پیدا میشود تنها نمونه های مشابه آن در مرداب های عربستان ، سواحل جنوب ایران و مصر دیده میشود این پدیده شگفت انگیز شامل درختان کهنسالی میشود که در آب های شور قرار دارند و با مد دریا به زیر آب میروند ولی به حیات خود ادامه میدهند .

جزیره ناز قشم : جزیره ناز در شرق سواحل قشم قرار  دارد و در میان صخره های به بلندای 5- 10 متر قرار دارد این جزیره مسطح و فاقد ساحل شنی است و جزو زیبا نرین مناطق جزیره قشم محسوب میشود.

دلفین ها قشم : دلفین ها هم از موجوداتی هستند که کمتر در ایران دیده میشوند ولی اگر کمی خوش شانس باشید میتوانید تعدادی از این حیوان دوست داشتنی را در نزدیکی سواحل جزیره قشم ببینید . دلفین ها سهم بسزایی در جذب توریست به سمت جزیره قشم دارند و هر ساله تعداد زیادی خانواده تنها برای دیدن آنها به جزیره می آیند. 

 توراز شهربه شهرمدت اقامتاز قیمتبیشتر
ما را محبوب کنید